Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 33
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: LUXURY REAL.CZ s.r.o. » Nemovitosti » Prodej, Ubytování, Český Krumlov

Prodej, Ubytování, Český Krumlov, Ev.č.: 18209-1

IMG_5641
IMG_5642
IMG_5643
IMG_5644
IMG_5645
IMG_5646
IMG_5647

Kontaktujte makléře

Ing. Bohdan Horňák
+420 775 707 145
[email protected]
HORŇÁK REALITY
Nádražní 582
Bučovice
+420 605 009 605
[email protected]
Cena19 500 000 Kč
včetně provize
KategorieRodinné domy
LokalitaU Stromovky, Český Krumlov - Nové Spolí
OkresČeský Krumlov
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná265 m²
Plocha pozemku1.190 m²
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji nemovitost - penzion Bella Vita v Českém Krumlově.
Jedná se o dvoupodlažní, celopodsklepenou stavbu, která prošla rekonstrukcí. Nyní nabízí ubytování v soukromí v 7 pokojích či apartmánech. Součástí každého pokoje a apartmánu je vlastní koupelna se sprchou a WC. Dvoulůžkový a třílůžkový pokoj má i kuchyňku s elektrickým sporákem.
Součástí prodeje je vybavení, know how, webové stránky a zavedená klientela. Nabízí se možnost využití části objektu k provozování restaurace jelikož v přímém sousedství kapacita gastro provozoven nestačí.

Penzion stojí na krásném, perfektně udržovaném pozemku. Zahrada s ovocnými stromy v dobré kondici s dostatkem místa pro posezení a venkovním grilem . Umístění domu na pozemku je vyvážené a odpovídající i dnešním nárokům na podobný typ bydlení, podnikání. Dům i pozemek jsou vůči sobě ve funkčním celku citlivě sladěny. Dostatek místa pro všechny činnosti, které jsou od tohoto druhu nemovitosti a lokality očekávány. Technický stav vynikající díky pečlivé údržbě.
Parkování v uzavřené zahradě.

Penzion se nachází v klidné části historického města Český Krumlov, pouhých 15 minut chůze od centra města. Kromě prohlídek pověstných historických památek mohou návštěvníci penzionu podnikat turistické výlety po romantickém okolí. Vodáci, cyklisté i milovníci památek zde najdou přesně to, co očekávají.


Český Krumlov je od roku 1992 zapsán na seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO. V historickém centru se nachází po Praze druhý největší hrad a zámek v České republice s nejzachovalejším barokním divadlem na světě. V rozlehlé zámecké zahradě je letohrádek Bellaria s unikátním otáčivým hledištěm. Město je mozaikou krásných historických budov, ve kterých se nachází řada galerií, muzeí, obchůdků a restaurací.